16 Nisan 2013

LCW Personelin Müşteriye Karşı Kabalığı!

Yer Cevahir AVM deki şubeniz 14/04/2013 pazar günü akşam 8, 30 civarı ve mağazanız tabiki yoğun ilgiden dolayı kalabalık ve sırada her medeni insan gibi bekliyoruz eşim sıradayken kenarda bekliyordum ve genç bir bayan yanımdan geçerek ilk sıradaki kasaya çaktırmadan girdi ve personeliniz olan B.P.' i uyardım ve bana cevabı laubali bir şekilde biliyorum oldu ve şikayet edeceğimi söyledim, bana edebilirsiniz şekilde hiç umursamadığını gösterdi. Genç bayanın yanındaki kişilerin çok iyi ettin sıraya baksana gibi cümleleri de bununda kanıtıydı.

Selma 245 Okunma

Cevaplar

  • Selma 17 Nisan 2013

    Şikayetime karşılık bu kadar erken geri dönmeniz gerçekten bir tüketici olarak beni sevindirdi...İlginize ve alakanıza tekrardan teşekkür ediyorum..

  • LCW Temsilcisi16 Nisan 2013

    Merhaba, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön