05 Kasım 2013

LCW Personel Kaba Davrandı!

İzmir Karşıyaka istasyon çaprazındaki LCW mağazasına önceden almış olduğumuz ürünleri değiştirmeye gittiğimizde bir kaç yeni ürün almak istedik. Beğendiğimiz ürünlerle alakalı mağaza ortasından geçen bir personele ürünün büyük bedeninin olup olmadığını sorduğumuzda ben ilgilenmiyorum. Diğer arkadaşlara sorun tarzında kabaca ve hiçte hoş olmayan bir üslup ile karşılaştık.

Bunu unuttuk ve alışverişe devam ettik. Almış olduğumuz ürünlerin ödemesini yapmaya gittiğimizde kasada az önceki personel vardı ve iade edeceğimiz ürünü verdiğimizde baştan söyleseydiniz ya uğraşmazdık o kadar tarzında kabaca bir laf söyledi! Sırf bu personel yüzünden LCW mağazasına gitmeyeceğiz !

Cem 346 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi05 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön