LCW Personel İlgisizliği.

Başak Ö. |

Saat 14.55 de Kozy AVM içerisinde bulunan mağazanızdan 1 adet mont almış olup ücretini ödedikten sonra mağazadan çıkarken alarmın çalmasıyla güvenlik tarafından tekrar içeri alındık. İçinde alarmı unutmuş olan kasiyer B*** hanım sorunu çözmek yerine alarmı çıkardığını söyleyip bizi zan altında bırakmıştır.

Kendisinin dikkatsiz tavrı, kabalığı ve hatasını kabul etmeyip sürekli su yüzüne çıkma çabası beni bir müşteri açısından rahatsız etmiştir. Konuyla alakalı personelin uyarılmasını rica ediyorum. Tarafımıza herhangi bir özür dilenmemiş olup B*** hanım tarafından niye özür dileyeceğim şeklinde tepki aldık.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Başak Ö.
  09 Ocak
  21:41

  Mesai saatleri içerisinde aradığınız için ulaşamadınız. Geri dönüşünüz için teşekkür ederim fakat üzgün olunması bu yapılan olayı kapatmıyor sadece markanızın adını böyle personel çalıştırarak lekeliyorsunuz.

 • 08 Ocak
  14:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Bize gönderdiğiniz e-posta ile ilgili sizinle görüşmek istedik, ancak yazınızda belirtmiş olduğunuz telefon numaranızdan tarafınıza ulaşamadık.

  Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır.

  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimizle,
  LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı
  Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
  Tel : 0212 657 55 55
  Faks : 0212 630 96 08
  E-Posta : musteri@lcwaikiki.com
  Web : www.lcwaikiki.com
  Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.
  Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96
  PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul