07 Ocak 2015

LCW Personel İlgisizliği.

Saat 14.55 de Kozy AVM içerisinde bulunan mağazanızdan 1 adet mont almış olup ücretini ödedikten sonra mağazadan çıkarken alarmın çalmasıyla güvenlik tarafından tekrar içeri alındık. İçinde alarmı unutmuş olan kasiyer B*** hanım sorunu çözmek yerine alarmı çıkardığını söyleyip bizi zan altında bırakmıştır.

Kendisinin dikkatsiz tavrı, kabalığı ve hatasını kabul etmeyip sürekli su yüzüne çıkma çabası beni bir müşteri açısından rahatsız etmiştir. Konuyla alakalı personelin uyarılmasını rica ediyorum. Tarafımıza herhangi bir özür dilenmemiş olup B*** hanım tarafından niye özür dileyeceğim şeklinde tepki aldık.

Başak 1.836 Okunma

Cevaplar

  • Başak09 Ocak 2015

    Mesai saatleri içerisinde aradığınız için ulaşamadınız. Geri dönüşünüz için teşekkür ederim fakat üzgün olunması bu yapılan olayı kapatmıyor sadece markanızın adını böyle personel çalıştırarak lekeliyorsunuz.

  • LCW Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bize gönderdiğiniz e-posta ile ilgili sizinle görüşmek istedik, ancak yazınızda belirtmiş olduğunuz telefon numaranızdan tarafınıza ulaşamadık. Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön