31 Ekim 2016

LCW Pelican Mall Şubesi Değişim Yapmıyor!

Satın aldığım montun fermuarında sorun olması sebebi ile LCW Pelican Mall Şubesine fişi ile götürüp değişmek istediğimi belirttim ama yetkili N.. Hanım değişim yapamayacağını belirtti. Merkeze göndereceğini belirtti ancak cumartesi kargo çalışmadığı için ürünü sizden teslim alamam deyip zorluk üstüne zorluk çıkardı. Ben kızınca da istersen git şikayet et deyip kabaca davrandı. Aynı ürünü Torium şubenizde hiç sorun olmadan 5 dakikada değiştim sonra. N.. hanımın bu kadar zorluk çıkarmasının sebebini anlamadık. Lütfen personelinize işe başlatmadan eğitim verin.

Cuma 739 Okunma

Cevaplar

  • Cuma 07 Kasım 2016

    Müşteri ile görüşme yapıldı diye yazmışsınız. Peki görüşmeden sonra ne yaptınız, ne gibi bir çözüm ürettiniz onu da yazar mısınız? Kopyala yapıştır mesaj yazmak adet olmuş.

  • LCW Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle görüşme sağlandı. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

  • LCW Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön