LCW Pantolon Rengi Soldu Çizikler Oluştu.

Tamer S. |

Lacivert yazlık pantolon aldım. Sadece birkaç kez tersten yıkanmasına rağmen rengi soldu açık renk pantolona döndü ve üzerinde açık renk çizikler oluştu. LCW'nin diğer ürünlerinden memnunum 21 yıldır kullanıyorum ama bu böyle çıktı maalesef.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tamer S.
  10 Temmuz
  12:38

  Banka hesabimda provizyonda bekleyen islemlere baktim. 30 TL'ye aldığım pantolonun iadesi maalesef 10 TL olmuş. Duzeltiniz lütfen

 • Tamer S.
  05 Temmuz
  13:41

  Teşekkür ederim. Hemen işlem yaptılar. Kredi kartıma iade edeceklerine dair SMS bile gönderdiler. Bekliyorum.

 • 02 Temmuz
  14:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz.

  Son 2 (iki) yıl içinde üretilmiş ürünler için, mağaza personeli tarafından ön inceleme yapılır. Üründeki hatanın üretimden kaynaklandığı tespit edilebiliyorsa, değişimi o anda mağazada yapılır. Eğer üründeki hatanın üretim ya da kullanım kaynaklı olduğunun tespiti o anda mağazada yapılamadıysa; Ürünler test / tadilata tabi tutulmak üzere merkezimize ilgili birime gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından;

  A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir.

  B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır.

  Yukarıdaki saymış olduğumuz nedenlerden dolayı, (ürün/ürünlerin kargoyla merkeze gelmesi, ilgili birim tarafından incelenmesi gibi süreçler için) müşterilerimizden 15 gün süre istemekteyiz.

  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimizle,

  LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı

  Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
  TEL : 0212 657 55 55
  FAKS : 0212 630 96 08
  E-POSTA: musteri@lcwaikiki.com
  WEB : "www.lcwaikiki.com"
  ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.
  Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96
  34212 Bağcılar / İstanbul