LCW Müşteriye Hırsız Muamelesi Yapan Eleman!

Mrymm D. |

Adana Optimum AVM'de LCW'da deneme odasında çalışan elemanlardan birinin yerde takı fişi ya da bilmiyorum ne gördüyse çalındığına dair bir şey görüp hemen kabindeki kişiye aç çantanı, ver takıları demesi ve kabine sokup üstünü arayıp kesinlikle hiç hakkı yok. Aramasının ya da daha yetkili birini çağırıp aratması yerine böyle ezici ve bu kabinde deneme yapan kız kapalı diye muhtemel ki bu davranışta bulundu.

Ayrıca müdürün yanına gidip şikayeti yapmamız halinde bile şikayette bulunun diye bizi insanların içinde nasıl rahat bir şekilde suçlamaya çalışması da cabası. Biz müdürle görüşürken müdüre; az önce 200 TL alışveriş yaptı o buradan sizin kaç kuruşluk takınızı çalacak tiplere mi benziyoruz dediğimizde; "ben nereden bilebilirim sizin hastalıklı ruhlar olmadığınızı" demesi çalışanın müşteriye nasıl davranması gerektiğini bu üslupla gösteriyor...

Etiketler :

Bayi Fiziki Şartlar Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mrymm D.
  10 Haziran
  12:45

  Umarım tarafınıza iletilmekle kalmaz görmezden gelmezsiniz. teşekkür ederim.

 • 06 Haziran
  16:42

  Değerli Müşterimiz,

  Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır.

  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimizle,
  LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı

  Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
  Tel : 0212 657 55 55
  Faks : 0212 630 96 08
  E-Posta : musteri@lcwaikiki.com
  Web : www.lcwaikiki.com
  Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.
  Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96
  PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul