27 Haziran 2016

LCW Müşteri Memnuniyeti Yok!

Mağazanızda aldığım ürünü kurallar çerçevesinde değiştirmek maksadıyla gittiğimde kasiyer elemanı olan ismini anımsayamadığım kısa boylu enine geniş sarışın elemanınız önce sorun çıkadı daha sonra değiştir dedi.

Hal ve hareketleri sindirdiysem de (ramazan ayında anlayış gösterdim) etiket olmadan değiştiremeyeceğini söyledi. Makbuz verdim olmaz diye ısrar edince yetkili kişinin araya girmesi ile olay müşterinin haklılığı ile çözüme kavuştu. Kasiyer elemanlarının işi bilmeyen kişilerce yapılması firmanıza yakışmamıştır.

Onur 324 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi27 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün iade ve değişim istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm LC Waikiki Mağazacılık mağazalarında yapılmaktadır. Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim / iade zorunlu değildir. Buna rağmen LC Waikiki mağazalarında 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde değişim / iade konusunda tüm LC Waikiki Mağazacılık olarak müşterilerimize destek olmaktayız. Hatta ürün indirime girmemişse bu süre 60 güne kadar uzatılmaktadır. Yazınızda bahsi geçen satış noktası bayi statüsünde çalışmaktadır. Türk Ticaret Kanunu gereği, bayii statüsünde olup bizden satış amaçlı ürün alan kişi ve kuruluşlar üzerinde ürün iade ve değişimi, perakende satış fiyatları ve hizmet yapılanmasıyla ilgili herhangi bir zorlamamız ya da yaptırımımız mümkün değil. Bu sebeple, bayilerle çalışmak yerine, nihai tüketicilerimize kendi mağazalarımız ile ulaşıp, Türkiye' nin her noktasında sizlere daima kaliteli ve güvenilir ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla sunma amacıyla LC Waikiki Mağazacılığa ait mağazalarımızı açmaktayız. LC Waikiki Mağazacılığa ait mağazalarımızda bu tür bir uygulamaların olması söz konusu değildir. Değişim ve iade konularında, LC Waikiki Mağazacılık bünyesinde bulunan mağazalarımızdan destek alabilirsiniz. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 Pk:34212 Bağcılar/ İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön