LCW Müşteri Hizmetleri Şikayeti!

Sinem K. |

Daha önce belirttiğim LCW davranış şikayeti ile ilgili buraya yazdığım şikayet ile ilgili güya dönüş olmuş ulaşılamamış mail atıldı orada belirtilen numaradan tekrar ulaşın diye bende belirtilen irtibat numarasını aradım 3 farklı müşteri temsilcisi ile görüşüldü fakat üçü de net bilgi iletmedi yani farklı farklı ilettiler şikayetimle ilgili kesin aranacak mıyım diye soruyorum müşteri temsilcisi evet ama bizimle aynı bilgiyi paylaşır diyor yani mağza şikayetinizi göremiyorum diyor bana kim dönecek diyorum konu ile ilgili genel müdürlük sizin mağaza şikayetinizi görür diyor bende onlar dönsün o zaman diyorum kızla resmen uzun görüşme sonucu genel müdürlükten aramalarını ilettim anca ikna oldu ben hiç memnun değilim ne müşteri hizmetlerinden ne de mağazasından hiç müşteri odaklı değiller ayrıca mağza şikayetim devam ediyor henüz yetkili biri ile görüşemedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  17:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle, mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Aktardığınız konuyla ilgili görüşmek için yazınızda belirttiğiniz telefon numarasından birçok kez aramamıza rağmen telefonunuzun meşgule düşmesinden dolayı ulaşamadık.

  Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme sonrası mağaza hizmeti ile ilgili müdahale işlemleri yapılmış olup, benzer olayların yaşanmaması için gerekli önlemler alınmıştır.

  Ancak, kamera görüntülerinde ayakkabının yırtılmasına sebebiyet verecek bir durum görülemediğinden dolayı ayakkabı tazmin talebinize olumlu dönüş yapamamaktayız.

  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimizle,
  LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı

  Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
  Tel : 0212 657 55 55
  Faks : 0212 630 96 08
  E-Posta : musteri@lcwaikiki.com
  Web : www.lcwaikiki.com
  Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.
  Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96
  PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul