31 Temmuz 2015

LCW Mükerrer İşlem İadem Yapılmamaktadır.

Bir arkadaşım aracılığı ile almış olduğum hizmet sonrası yaşanan 2 defa çekimden dolayı arkadaşımın yaşadığı mağduriyet ile ilgili defalarca bildirip işlemin yapılmasını beklemememize rağmen dönüş alamadık, konu bugün halledilmiş olamaz ve ödeme olmaz ise gazete aracılığı ile tam sayfa bildirim yaptıracağımı ve avukatlarım aracılığı ile tüm hukuki işlemi bayiniz ve şirketiniz için başlatacağımı bilmenizi isterim.

Atila 327 Okunma

Cevaplar

  • Atila03 Ağustos 2015

    LCW firması Kozyatağı Kozzy mağaza müdürü Duygu Hanıma teşekkür etmek isterim Ayrıca telefonla dönüş yapan Müşteri temsilcisine ilgisinden dolayı teşekkür etmek istiyorum. Müşteri hattı ile çözüm ise maalesef bu firmada mümkün değil.

  • LCW Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle görüşme sağlandı. Konuyla ilgili bilgi ve destek verildi. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

  • Atila'nın Teşekkür Mesajı01 Ağustos 2015

    Konuyla ilgili olarak tarafıma arama yapıldı ve kozzy LCW mağaza müdürü Duygu Hanım ayrıca arayıp ilgilendiler ve sikayetimin akşamında sorunumu çözdüler. Hızlı çözüm ve mağduriyetin giderilmesi için teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön