17 Haziran 2016

LCW Mağaza Güvenlik Sorunu!

Eşimle LCW Zeytinburnu şubesinde alışveriş yaparken çantasından cep telefonunu çaldılar. Mağaza sorumlusunu ilettiğimizde 1 haftadır güvenlik kameralarının çalışmadığını söylediler. Aynı gün 3.hırsızlık vakası imiş. Üzgünüz dediler. Yapacak bir şey yokmuş. Alışveriş yaparken müşterilerinin güvenliğini sağlayamayan bir mağazadan ne bekliyoruz. Demek ki güvenlik kameraları sadece kendi mallarının güvenliği için. Asla adımımı atmam bir daha.

Murat 419 Okunma

Cevaplar

  • Murat18 Aralık 2016

    Çok komik siniz

  • Murat19 Haziran 2016

    Her yere güvenlik kamerası koyup, musterilerinizi potansiyel hırsız gibi görmek yerine aynı gün içerisinde 3 tane cep telefonu çalınan işletmemizde musteriilerinizi de koruyan tedbirler almanızı öneririm.

  • LCW Temsilcisi17 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, LC Waikiki olarak yaşadığınız olaydan dolayı çok üzgün olduğumuzu ve duygularınızı anladığımızı bilmenizi isteriz. Halka açık her yerde olduğu gibi, LC Waikiki Mağazalarında da kaybolan veya çalınan şahsi eşyalardan, mağazamızın veya herhangi bir kişinin sorumluluğu söz konusu değildir. Kanuni zorunluluğumuz olmamasına rağmen, tüm mağazalarımızda uyarı tabelaları bulunmaktadır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön