24 Ekim 2016

Lcw Kasada Personeli Azarlamakta Ne Oluyor!

Bugün Giresun Cadde mağazanızdan ayakkabı denedim. Diğer üründe alarm olduğu için kasada personele çıkarttım, sonrada ürün ayağıma olunca tekrar kasadaki personele geri verdim. Alarmı olmadığı için sıkıntı olmasın diye ve alacağımı belirttim. Kasaya ürünü almak için geldiğimde ürünüm başka bir müşteriye satılmış. Kasada ki A*** isimli kendini kasiyerden çok mağaza müdürü sanan personeliniz bir de üstüne reyondaki personeli azarlıyor.

Bu nasıl bir kaba davranış? Bu nasıl bir iş? Ürünüm başka müşteriye nasıl satılabiliyor, nasıl bir sistemdir? Ya böyle bir şey ilk defa görüyorum ve karşılığında aldığım rahatlıkta ayrı tartışılır gerekli uyarılar önemler yapılmalı!

Yeşim 884 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba Sayın Şikayetvar.com, Müşterimizle görüşme sağlandı. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

  • LCW Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme ve müdahaleler yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön