LCW Kalitesiz Ürün Satışı.

Betül Fırat A. |

İzmir Çiğli Kipa LCW'den eşim için aldığımız mavi çizgili beyaz tişört boya attı, beyaz olan her yeri mavi oldu bu ikinci kez oldu, kalitesiz ürün satıyorlar resmen pazar malı 25 TL para verdik boşu boşuna.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Temmuz
  14:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Mağazamızdan almış olduğunuz ürünle ilgili rahatsızlığınızı iletmişsiniz, ürünü satış fişiyle birlikte herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürerek destek alabilirsiniz.

  Son 2 (iki) yıl içinde üretilmiş ürünler için, mağaza personeli tarafından ön inceleme yapılır. Üründeki hatanın üretimden kaynaklandığı tespit edilebiliyorsa, değişimi o anda mağazada yapılır. Eğer üründeki hatanın üretim ya da kullanım kaynaklı olduğunun tespiti o anda mağazada yapılamadıysa; Ürünler test / tadilata tabi tutulmak üzere merkezimize ilgili birime gönderilir. Ürünler grubuna göre Ürün Teknologları tarafından incelenir. Test sonucuna göre ürünü teslim alan mağazamız tarafından;
  A: Üründe üretim kaynaklı bir problem söz konusu değilse ürün müşterilerimize iade edilir veya isteği doğrultusunda tadilatı mümkün olan ürünler için tadilat hizmeti verilir.
  B: Eğer test sonucuna göre üretim kaynaklı bir problem söz konusuysa ürünün değişimi sağlanır.

  Yukarıdaki saymış olduğumuz nedenlerden dolayı, (ürün/ürünlerin kargoyla merkeze gelmesi, ilgili birim tarafından incelenmesi gibi süreçler için) müşterilerimizden 15 gün süre istemekteyiz.

  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimizle,

  LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı

  Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
  TEL : 0212 657 55 55
  FAKS : 0212 630 96 08
  E-POSTA: musteri@lcwaikiki.com
  WEB : "www.lcwaikiki.com"
  ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.
  Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96
  34212 Bağcılar / İstanbul

 • Betül Fırat A.
  26 Temmuz
  00:18

  İzmir Çiğli Kipa lc waikiki den eşim için aldığımız mavi çizgili beyaz tşört boya attı beyaz olan her yeri mavi oldu bu 2. Kez oldu kalitesiz ürün satıyorlar resmen pazar malı 25 TL para verdik boşu bosuna

 • Betül Fırat A.
  26 Temmuz
  00:18

  İzmir Çiğli Kipa lc waikiki den eşim için aldığımız mavi çizgili beyaz tşört boya attı beyaz olan her yeri mavi oldu bu 2. Kez oldu kalitesiz ürün satıyorlar resmen pazar malı 25 TL para verdik boşu bosuna