LCW İade Problemi...

Ömer Faruk K. |

LCW'den almış olduğum boxer hijyenik sebeplerden ötürü değiştirilmiyormuş, ürünü alırken böyle bir uyarı yapılmadı ve ayrıca ürünün üzerinde böyle bir uyarıda yazılmamış. Müşteri sorumlusuna 32 beden pantolon giyiyorum medium boxer olur mu diye sormama rağmen uyacağını belirtti bu sebeple ürünü aldım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk K.
  25 Ağustos
  19:24

  Müşteri temsilciniz düzgünce bilgi verseydi bu sorun olmazdı, lc waikiki den bir daha alışveriş yapmayacağım bundan emin olabilirsiz.

 • 25 Ağustos
  15:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Ürün iade ve değişim istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” esas alınarak aşağıdaki kriterler doğrultusunda tüm LC Waikiki Mağazacılık Hizm. Tic. A.Ş. mağazalarımızda yapılmaktadır.

  Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim / iade zorunlu değildir. Buna rağmen LC Waikiki' ler de 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde değişim / iade konusunda destek olmaktayız. Hatta ürün indirime girmemişse 60 güne kadar bu süre uzatılmaktadır.

  Ancak üretim hatası olmayan iç giyim ürünlerinde, iç giyim ürünlerinin sergilendiği reyonda da belirttiğimiz üzere hijyenik sebeplerden dolayı değişim hizmeti vermemekteyiz.


  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimizle,

  LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı

  Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
  TEL : 0212 657 55 55
  FAKS : 0212 630 96 08
  E-POSTA: musteri@lcwaikiki.com
  WEB : www.lcwaikiki.com
  ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.
  Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96
  34212 Bağcılar / İstanbul