29 Nisan 2013

LCW İade Kabul Etmiyor!

Bana konyadan lcw bi pantolon hediye almışlar. pantolon hatalı çıktı ve bende değiştirmek için silifkede ki mağazasına gittim ve bunlar pantolonda leke olduğu için almadılar? ben pantolonu hiç giymeme rağmen orda yere düşmüş bir şekilde kirlenmiş . ?

Sizce bu adalet mi ? şimdi maden almayacaktınız neden mağaazanız müşterinize değiştirebilir diyor ? resmen tüketiciyi mahcup duruma düşürüyorsunuz . . şimdi ne yapıyım ben bu pantolonu buna bi çare bulun.

Gül 2.442 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi29 Nisan 2013

    Merhaba Metin Bey, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. LC Waikiki olarak her geçen gün sizlerden aldığımız geri verilerle, sizlerin beklentileri doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi, temel ilkemiz olan "modayı ve kaliteyi en iyi hizmet anlayışıyla sunabilmeyi" hedeflediğimizi bilmenizi isteriz. Ürün iade ve değişim istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm LC Waikiki Mağazacılık mağazalarında yapılmaktadır. Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim / iade zorunlu değildir. Buna rağmen LC Waikiki mağazalarında 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde değişim / iade konusunda tüm LC Waikiki Mağazacılık olarak müşterilerimize destek olmaktayız. Hatta ürün indirime girmemişse bu süre 60 güne kadar uzatılmaktadır. Yazınızda bahsi geçen satış noktası bayi statüsünde çalışmaktadır. Türk Ticaret Kanunu gereği, bayii statüsünde olup bizden satış amaçlı ürün alan kişi ve kuruluşlar üzerinde ürün iade ve değişimi, perakende satış fiyatları ve hizmet yapılanmasıyla ilgili herhangi bir zorlamamız ya da yaptırımımız mümkün olamamaktadır. Bu sebeple, bayilerle çalışmak yerine, nihai tüketicilerimize kendi mağazalarımız ile ulaşıp Türkiye' nin her noktasında sizlere daima kaliteli ve güvenilir ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla sunma amacıyla kendi mağazalarımızı açmaktayız. Tamamen kendimize ait mağazalarımızda bu tür bir uygulamanın olması söz konusu değildir. Dolayısıyla değişim-iade konularında, LC Waikiki Mağazacılık bünyesinde bulunan mağazalarımızdan destek alabilmektesiniz. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Tel : 0212 657 55 55 www.lcwaikiki.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön