LCW İade Hakkında!

Seval A. |

13.02.2015 saat 17,45 te mağazanıza gidip kızım için 1 çift çorap aldım. Eve gittim akşam çorabın 1 tanesini etiketinden açtım, çorabın iç kısmını gördüğüm zaman beğenmedim. Etiketini ve fişiyle birlikte poşetin içerisine koydum. 14.02.2015 saat 13.00 da mağazanıza gittim ve durumu söyledim. Ürünü geri iade almadılar. Hijyenik içerebilir ama kullanılmayan bir ürün 24 saat i bile doldurmamış ürün dikkatli bir şekilde incelenseydi iade alınabilirdi. 3 gün önce almış olduğum çorabın aynısını alacaktım sadece farklı renkler olsun diye o çorabı aldım. Yalnız o ürünün içi çok simli iplikler var. Kullanışlı olmayacağını düşündüm ve iadesi konusunda yardımlarınızı ilgililere arz ederim.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Şubat
  17:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Ürün iade ve değişim istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm LC Waikiki Mağazacılık Hizm. Tic. A.Ş. mağazalarında yapılmaktadır.

  Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim / iade zorunlu değildir. Buna rağmen LC Waikiki' lerde 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ürünlerde değişim / iade konusunda destek olmaktayız. Hatta ürün indirime girmemişse 60 güne kadar bu süre uzatılmaktadır. Ancak üretim hatası olmayan iç giyim ürünlerinde, değişim hizmeti verememekteyiz.

  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimizle,
  LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı
  Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
  TEL : 0212 657 55 55
  FAKS : 0212 630 96 08
  E-POSTA: musteri@lcwaikiki.com
  WEB : www.lcwaikiki.com
  ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.
  Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96
  34212 Bağcılar / İstanbul