LCW Fazla Ücret Aldı.

Ercan G. |

24.12.2013 tarihinde N*** İ***'a ait kartla Nevşehir Forum'dan yapılmış 53,90 tutarında alışveriş kasa elemanınız tarafından çekilmesine rağmen sonrasında çekilmediğini söyleyip tekrar denedi. Bakiye yetersiz uyarısı aldık. Karta limit olmadığını söyleyip ücreti bizden nakit olarak tahsil etti.

Daha sonra bankayla görüştüğümüzde tutarın LCW tarafından çekildiği dökümlerde görülmektedir. Mağaza müdürünüze dökümleri ilettik fakat bizim yapabileceğimiz bir şey yok deyip merkezinize mail attı fakat merkezinizden de sorun bankanızla alakalı diye cevap geldi. Biz tekrar bankayla görüştük ama bu tutarın banka tarafından size ödendiği yine dökümlerde görülmektedir.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ocak
  15:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Mağazamızdan yaptığınızı beyan ettiğiniz 53.90 TL’lik tutar için hesaplarımızı kontrol ettiğimizde, bu tutarın hesaplarımıza geçmediğini gördük.

  Bu tip durumlarda kart sahiplerinin kendi bankası ile temas kurarak, kart ile yapılan işlemin tamamlanmadığını (kart onay vermediği için nakit ödeme yaparak işlemin tamamlandığını) belirterek harcama itirazında bulunulması gerekmektedir.

  Bu itirazınız sonrasında bankanızın, aracılık eden diğer banka ile görüşüp sizin itirazınızı işleme almak durumundadır.

  İşleme alınan itiraz hakkında aracı bankadan gelen bilgi doğrultusunda ilgili bankanızın gerekli düzenlemeleri sağlaması gerekmektedir.

  LC Waikiki olarak, sizlerden aldığımız geri dönüşlerle kendimizi geliştirirken, temel ilkemiz olan "modayı ve kaliteyi en iyi hizmet anlayışıyla sunabilmeyi" hedeflediğimizi bilmenizi isteriz.

  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

  Saygı ve sevgilerimizle,

  LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı

  Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri;
  Tel : 0212 657 55 55
  Faks : 0212 630 96 08
  E-Posta : musteri@lcwaikiki.com
  Web : www.lcwaikiki.com
  Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş.
  Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96
  PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul