25 Şubat 2013

LCW Emniyet Kilidi Çıkarılmamış!

LCW karşıyaka mağazasından 14. 03'te kasiyer A.A. tarafından fiş no:45 olan güvenlik kilidi çıkarılmadan poşetlenmiş ürünle mağazadan çıktım. Çıktığımda alarm çalmasına rağmen birçok kişi aynı anda çıktığından dolayı benden kaynaklandığını düşünmedim.

Pazar günü alışverişimi tamamlayıp evime dönmüşken benden kaynaklanmayan bir aksaklık yüzünden mağazaya geri dönmem gerekecek. İşlerim aksayacak. Gereksiz yorgunluk olacak. Bu durumdan rahatsızım.

Sibel 232 Okunma

Cevaplar

  • LCW Temsilcisi26 Şubat 2013

    Merhaba, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bize gönderdiğiniz e-posta ile ilgili olarak sizinle görüşmek isteriz. Ancak, e-postanızda belirtmiş olduğunuz numaradan tarafınıza ulaşamadık. Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası vermeniz ve bu numaradan hangi saatlerde ulaşabileceğimizi tarafımıza bildirmeniz halinde sizi arayacağız. Bizimle paylaştığınız her türlü bilgi ve düşüncenin, kalite standartlarımıza sağlayacağı katkıdan dolayı çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Görüş ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim kanalları ile bize ulaştırabileceğinizi hatırlatır, bu iletişimden memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 - 7 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No:96 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön