15 Eylül 2014

LCW Değişim Yapmadı.

Memnun olmadığım ürünü bir hafta geçmeden başkasıyla değiştirmek istedim. Elimde faturamla gittim ama ürünün iç barkodu olmadığı için değiştirme yapmadılar. Kullanırken barkodları reklam zımbırtılarıyla beraber mi kullanmam gerekiyordu. 9.sınıf esnaftan bile alsam böyle bir bahaneyle değiştirmeme durumu olmazdı. İlk defa değiştirme durumum oldu. LCW sürekli müşterisini kaydetti. Memnun değilim.

Yaşar 915 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar14 Ekim 2014

    ürününüz ayıplı mal niteliğindeydi tüketici hakkı masalını okumayın. saçma bir düzen kurmuşsunuz kendinizce oynuyorsunuz. elimde faturayla gelmişken neyin barkodunu soruyorsunuz.

  • LCW Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürün iade ve değişim istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm LC Waikiki Mağazacılık mağazalarında yapılmaktadır. Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim / iade zorunlu değildir. Buna rağmen LC Waikiki' lerde 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim / iade konusunda destek olmaktayız. Hatta ürün indirime girmemişse 60 güne kadar bu süre uzatılmaktadır. Ürününüzün bu haliyle (kullanılmamış olmasına rağmen etiketi kesilmiş durumu ile) tekrar hatasız ürün olarak satışa sunulması mümkün değildir. Kullanıma mani olmayan 2. kalite ürünler, fabrika satış mağazalarımızda %30 indirimle satışa sunulmaktadır. 2. kalite veya tadilatı sonrasında satışa sunabileceğimiz ürünleri, siz tüketicilerimize yardımcı olabilmek adına 2.kalite fiyatı ile değişim konusunda destek vermekteyiz. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Evren Mah. Gülbahar Cad. No: 96 34212 Bağcılar / İstanbul

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön