LCW'de Personelin Müşteriye Davranış Biçimi

Sinem Sinem4 hafta önce

29 Ekim 2020Muğla Fethiye Erasta AVM saat 18 çıkışlı gözlüklü bayan personelden şikayetçiyim. İsmini sinirden okuyamadım. Ben ve ailem alışveriş için mağazaya girdik kot pantolonların olduğu bölüme geçtik daha pantolonlara elimizi uzatmadan bizi oraya dokunmamamız konusunda ikaz etti bende daha önce mağaza işi yaptığım için beden ve model konusunu anladığımı ve diğer müşteriler gibi ürünlere bakmak istediğimi söyledim. Peki tamam dedi elinde  mobla yerleri siliyordu.

Tamam demesine rağmen arkasını dönüp diğer personele her gelen böyle yaparsa ne yaparız diye sitemli farklı sözler kullandı bende dönüp bir sorun olup olmadığını sordum bana cevabı temizliğini yapıp bitirip evine gideceğinden bahsedip bu durumu sitemli bir şekilde söyledi. Sanırım reyonunun bozulacağından endişe duydu. (sus eşyası almaya gitmedim) 1 ) mağaza daki kot reyonunu altüst etmedim.

2) diğer müşterilerden daha dikkatli davranırım her zaman gittiğimde aldığımı aldığımı yere bırakmaya özen gösteririm ki yine öyle yaptım. 3) kameraların izlenmesini istiyorum saat 17.30 dan sonrası 4) Hiçbir alışveriş yapmadan çıktım 5) personelin fazla ya da eksik çalışıyor olması beni ilgilendirmez mutlaka yerine gelen olacaktır (saygı saygı saygı)... 6) Diğer arkadaşına sitem etmek yerine ondan yardımcı olmasını isteyebilirdi veya mopu bırakıp kendisi de ilgilenebilirdi.

7) Son olarak söyleyebilirim ki sonuçta herkes birbirine hizmet ederek ekmek yiyor bir sen değilsin, davranışlarına dikkat etmeli aldığın paranın hakkını verebilmelisin... Çocuklarımın yanında benimle o şekilde muhatap olduğun için seni kınıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

LC Waikiki Logo LC Waikiki 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve görüşlerinizi, aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. LC Waikiki Ekibi lcwaikiki.com 444 4 529 [email protected] 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler