LCW Yeni Siparişte Ürün Değişim Talebi

Aydin Aydin4 hafta önce

LCW online mağazadan 27.10.2020 tarihinde 2010271721016 sipariş numarası ile 3 adet ürün sipariş verdim. Ürünlerini tekrar incelediğimde almış olduğum uyku tulumlarından 0w5679z1 - lrv - açık gri baskılı olan modelin tog değerinin 1.7 olduğunu görerek hata yaptığımı anladım ve bu ürünün iptal edilerek aldığım 0wh799z1 - lrw - gri baskılı ve tog değeri 2.8 olan model ile değiştirilmesi için akşam mağazaya mesaj yoluyla talepte bulundum. 28.10.2020 tarihinde sabah bir cevap alamadığımı gördüm ve müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettim. İki ürünün de aynı fiyat olduğunu, yeni sipariş olduğu için tekrar mağazaya götür, kargoya ver, iptal et lemleri ile uğraşmamak için aldığım açık gri uyku tulumunun iptal edilerek gri baskılı 2.8 tog değerine sahip uyku tulumunun 2 adet yapılarak tarafıma gönderilmesi için yardım istedim. Maalesef emek harcamamak için tüm siparişi iptal edip tekrar sipariş vermem istendi. Kendilerine ürünleri 6 taksit olarak aldığımı bu durumda bankanın 6 taksit şeklinde ödeme yapacağını ve mağdur olacağımı söyledim. Yine olumsuz. Pandemi döneminde mağazalara gitmemek için internetten alışveriş yapıyoruz. Koskoca LCW ufacık bir sorunu bile çözülemez hale getirip işi yokuşa sürüyor. Nerede müşteri memnuniyeti. Nerede ilkeli tutum. Sorun çözebilme gücü nerede. Çok mu zor zaten sipariş verdiğim ve halen sattığınız ürünü 2 adet yapıp diğer ürünü iptal ederek ürünleri kargoya verip göndermek. Maalesef 2020 yılında bu konuyu çözemeyecek kadar çaresizliğe bürünmüşüz. LCW mağazasını çözüm üretmeye ve büyük mağaza olmanın gereklerini yerine getirmeye çağırıyorum.

Cevaplar

profile-icon Aydin 4 hafta önce

2 kere müşteri hizmetleri tarafından arandım. Bu sebeple teşekkür ederim. Lakin iş yaşadığım sorunun çözümüne gelince mağaza büyük bir kısır döngüde. Sipariş iptali yapılıp tekrar sipariş verilmesi veya gelen üründen hatalı ürünün kargo ile iade edilerek para iadesinin yapılması. Bir çok mağazada benzer sorun yaşamama rağmen hızlı bir şekilde sorunum çözülerek mağduriyeti giderilmiştir. Mağazanın bu konuda kendini geliştirmesi müşteri memnuniyeti açısından iyi olacaktır.

LC Waikiki Logo LC Waikiki 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve görüşlerinizi, aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. LC Waikiki Ekibi lcwaikiki.com 444 4 529 [email protected] 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler