Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

LCW Waikiki İade Ettiği Ürünün Kargo Ücretini Müşteriye Ödetiyor

Günay
18 Mayıs 16:55
576

LCW Waikiki mağazasından beyaz bebek gömleği aldım. İnternet mağazasından da aynı üründen artı tayt ve t-shirt şort aldım. Gelen ürünlerden gömlek tayt ve t-shirt iade ettim. İade ederken mağaza ürünü ile aynı olan gömlek karışmış. İnternet mağazası filanca ürün mağazadan almışsınız kargo ücreti siz ödeyeceksiniz ürünü iade ediyoruz. Size diyorlar. Hangi çağda yaşıyoruz bilemedim. Mağazada değiştirme hizmeti olan bir marka müşteri hatasına nasıl böyle çözüm bulamıyor üstelik kargoyu ücretli gönderiyor. Kendi markalarımızı kullanalım diyoruz ama bu kadar da vizyonsuzluk olmaz.

18 Mayıs 16:57 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki link üzerinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz. “https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/statik/AydinlatmaMetniEticaret"

Günay
20 Mayıs 14:59

Hiçbir gelişme yok sadece söz konusu ürün dışındaki iade ödemeleri olmuş bugün gömlekle ilgili çözüm yok

Günay
23 Mayıs 12:02
LCW Waikiki İade Ettiği Ürünün Kargo Ücretini Müşteriye Ödetiyor

Pes doğrusu ürünü iade ettiler şimdi onların etiketi olan diğer ürünü göndereceğim ona da iade süresini geçti demezlerse böyle devam ederlerse LCW mobili silip bedava da olsa ürünlerini almamak olacak kafamı yoran böyle çözümsüzlüklerle neden uğraşayım resimde de görüldüğü üzere aynı ürün ikisi de

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

LCW Online İade Sorunu

Rabiye
22 Nisan 02:19
301
"Sosyal medya ekibiniz geri dönüş hızı ve sorun çözümleme konusunda çok iyi. Instagram ve X'deki çalışma arkadaşlarınıza teşekkürler sorun çözüldü"
LCW Online İade Sorunu
1

LCW Parama El Koydu

Aydın
18 Mart 13:17
194
LCW Parama El Koydu
LCW Parama El Koydu
1

LCW Eksik Ürün Gönderdi

Yagmur
23 Ekim 2023 14:50
187
Benzer Şikayet Yaz