LC Waikiki ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

LCW Ürünün Bedenini Küçük Gönderdi İade Etmemi Söyledi Ama Kabul Etmiyor

908görüntüleme
Gökhan
Gökhan 15 Ekim 2020 14:10

21.09.2020 tarihinde arkadaşımın kızına Elsa pijaması doğum günü hediyesi olarak aldım. Ürünün bedenini 5-6 yaş işaretledim. Fakat kargoyu açtığımda ürün 3-4 yaş olduğunu gördüm. LCW müşteri temsilcisiyle hemen iletişime geçtim. Müşteri temsilcisi özür diledi ürünün mağazanın stoklarında kalmadığı için küçük bedenini gönderdiklerini beyan etti ve bunun üzerine iade kodu oluşturdu. Ertesi gün iade kodu ile kargoya teslim ettim. Yaklaşık 1 ay olacak bana İade gönderiminize ait ürün iade şartlarına ve iade sebep açıklamasına uygun bulunmaması sebebiyle iadesi reddedilmiş ve geri gönderimi sağlanmıştır diye mail attılar.

Benim anlamadığım ürün elinizde yok ise neden küçük bedenini gönderiyorsunuz beni mağdur ediyorsunuz. Hadi bir hata yaptınız bunda benim ne suçum varda iadem ret geliyor.

Hem beni arkadaşıma mahcup bıraktınız hem de paramı alıkoydunuz! Tüketici Hakları'na da gidip durumu en kısa sürede yargıya taşıyacağım. Müşteri kıymeti nedir bilmiyorlar dönüş sağlamıyorlar ve hiçbir şekilde mağduriyet giderilmiyor.

Sipariş ekranımın resmini yüklüyorum kontrol edebilirsiniz.

LC Waikiki Logo
LC Waikiki15 Ekim 2020 14:17

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve görüşlerinizi, aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. LC Waikiki Ekibi lcwaikiki.com 444 4 529 [email protected] 

Gökhan
Gökhan15 Ekim 2020 15:36

Sipariş numaram: 2009212252046 Kontrol ederseniz sevinirim

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler