sta-1-hoverYetersiz Çözüm

LCW Ürün Sitede Var Ama Kargolarken Yok Diyorlar

Murat Murat29 Ekim 11:23

2010221434023 ve 2010271918005 numaralı Ayrı ayrı iki kargo ile sipariş ettik. Her iki siparişte de ürünü satın aldım fakat kargoladıkların da ürün elimizde yok diye göndermiyorlar. Ankara da her mağazasında bulunmasına rağmen göndermiyor. Mağdur edildim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Murat 4 hafta önce

3 kere siparişten sonra internetten olmayan ürünü kaldırdılar. 150 e tamamlayalım da kargo ücreti alınmasın diye çaba gösteren bir müşteri olarak kesin almak istediğim yok diye gönderilmemesi tam bir hayal kırıklığı.

profile-icon Murat 31 Ekim 21:33

Sürekli sipariş iptal oluyor. Mutlaka iki üç ürün iptal edilip gönderiliyor bu üçüncü kez oldu. Artık bıktım alışveriş yapıp iptal edilmesinden. Sadece sebebini merak ediyorum. Mağduriyet bu madem yok tedariği neden varmış gibi siteye koyuluyor. Hayır şikayet üzerinde 10 lira tanımlamışlar kuponla beraber indirimden aldığım üründe iptal edilmiş. Kabahatiniz özrünüzden daha büyük.

profile-icon Murat 29 Ekim 12:48

Bir daha internetten alışveriş yapmayın, mağazaya gidin varsa alın mi demek istendi anlamadım. Cevap yazmaya bile lüzum duymuyorlar.

LC Waikiki Logo LC Waikiki 29 Ekim 11:34

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve görüşlerinizi, aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. LC Waikiki Ekibi lcwaikiki.com 444 4 529 [email protected] 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler