Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

LCW Özensiz Paketlemeleri Ürünler Hasarlı Kirli Poşetli

profile
Özlem
25 Ocak 01:54
1.560

Sipariş numaraları 2401182303298 ve 2401202303476 olan siparişlerimden biri bot, diğeri ise süngerli sütyen olarak belirtilmiştir. Ürünler kutuya konulmadan doğrudan poşete yerleştirilip gönderilmiş. Deri kar botu ve süngerli iç çamaşırı gibi ürünler, bakkal poşetine konularak gönderilmez. Ödenen ücret göz önünde bulundurulduğunda, bir kutuya koyma zahmetinde bile bulunulmamış olması hayal kırıklığı yaratmaktadır. Önceden ürünlerin kırılmaması veya bozulmaması için karton kutulara konularak gönderildiği bilinmekteyken, d** gibi markaların bir çorabı bile karton kutuya koyarak kargoya verdiği düşünüldüğünde, sizin bu tutumunuz anlaşılır gibi değil. Ürünler iade edilmiştir çünkü bot hediye olarak düşünülürken, bu durum sorun yarattı. Daha önce alınan ürünler karton kutuyla paketlenerek gönderilirken, şimdi bu durumun değişmiş olması kargo çalışanlarının boşuna emek harcamasına neden oluyor.

Kısacası, kargo paketlemeleriniz ve bu siparişteki siyah bone yerine gri renk gelmiş ve hoş olmayan bir parfüm kokusu taşıyor. Ürün açıkçası kullanılmış gibi duruyor ve iade ettiğim mağaza müdürünüz bile durumu raporlayarak 'Haklısınız' demiştir. Kirli, pis kokulu ya da paketsiz poşet içine özensizce konulmuş ve hasarlı ürünler gönderiyorsunuz. Hiç memnun değilim ve şikayetçiyim. Bedava ürün vermiyorsunuz, en azından düzgün bir paketleme yapmalısınız. İnsanların kullanıp geri gönderdiği ürünleri tekrar paketleyip bize yollamayın. Son dönemlerde kaliteniz giderek düşmekte ve sizden acil geri dönüş bekliyorum. Sizin yüzünüzden bir hafta beklediğim ürünler maalesef kötü bir durumda geldi ve iade etmek zorunda kaldım. Ürünleri düzgün paketlemediğiniz ve bakkal poşetine koyduğunuz için bu durum yaşandı.

LC Waikiki Logo
25 Ocak 02:00 (Şikayetten 5 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki link üzerinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz. “https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/statik/AydinlatmaMetniEticaret"

Benzer Şikayetler

LCW Kendi Marka Harici Ürünlerde İade Mağduriyeti Yaşatıyor!

profile
Fatih
18 Nisan 19:42
65

LC Waikiki Yanlış Gönderilen Ürün İşlemleri

profile
Merve
28 Mart 22:57
164
1

LCW Mağazada İndirimli Ürününü İnternette İki Katına Satıyor!

profile
Uğur
24 Mart 13:49
229
LCW Mağazada İndirimli Ürününü İnternette İki Katına Satıyor!
LCW Mağazada İndirimli Ürününü İnternette İki Katına Satıyor!
LCW Mağazada İndirimli Ürününü İnternette İki Katına Satıyor!
+3

LCW Hatalı Teslimat

profile
Melda
19 Mart 21:31
207
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz