Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

LCW Kupon Kullanamama

profile
06 Haziran
346

LCW indirim kuponu hata kullanım şartları sağlanamadı. Kullanamayacaksak neden kupon kullanabilirsiniz diyorsunuz? LCW internet sitesinde alışveriş yapabilmeyi ve indirimlerinden faydalanmamız engelleniyor? Bu konuda yardımcı olup çözüme kavuşturursanız sevinirim.

LC Waikiki Logo
06 Haziran 01:37

Benzer Şikayetler

LC Waikiki Alışverişimi Kabul Etmiyor.

profile
17 saat önce
105

LCW internet mağazasından daha önce kupon kullanarak bir çok kez alışveriş yaptım. Bu günde yapmak istedim. Her şey normal iken Ödeme adımında sorun çıkarıyorlar. 5010 hatası verip ödemeyi kabul etmiyor alışveriş yapamıyorum. Neden acaba sorun nerede. Acil yardım istiyorum...?

LCW Kot Pantolon Hatası

profile
1 hafta önce
136

LCW uygulama üzerinden aldığım kot pantolonum 1 ay içinde arka birleşim yerinden yırtıldı aynı ürünle değişim sağlandı aynı ürün yine aynı yerden yırtıldı. Yine inceleme sonucu değişim kararı verildi ancak ben aynı sorunu yaşayacağımı düşündüğüm için farklı bir ürün almak istedim ancak yeni ürün iç...

LCW Kot Pantolon Hatası

LCW Terlik Yırtılması

profile
22 Ağustos
243

Daha 1 ay olmadı LCW bebek / çocuk terliği aldım. Henüz daha yeni yürüdüğünü düşürsek birkaç kez ancak giyildi ama hemen üstü açıldı bu kadar basit olmamalı yırtılması. Bebeğim ne kadar kullanıcı hatası yapabilir ki. Ürünümün değiştirilmesi için sizlerden yardım rica ediyorum.

LCW Terlik Yırtılması
LCW Terlik Yırtılması

Hatalı Kumaş LCW Mont

profile
17 Ağustos
226

LCW mağazasından aldığım çocuk montu bir senelik kullanımda parlak yerleri rengi gitti sapasağlam kaliteli sandığım 2 sene rahatça giyer diye aldığım mont çöp oldu. Uygunsuz kumaş seçimi yapılmış. Onarılmasını istiyorum. Yardımcı olabilir. misiniz. Lc Waikiki

Hatalı Kumaş LCW Mont
Hatalı Kumaş LCW Mont
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
LC Waikiki Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 33 sn
Benzer Şikayet Yaz