sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Lcw İnternet Alışverişimin Ücret İadesini Yapmıyor

Didem Didem1 hafta önce

04/05/2020 tarihinde oluşturduğum 2005*******43 numaralı siparişim ısrarla Aras Kargo ile gönderilmemesini rica etmeme rağmen (Aras Kargo tam bir sorun ürünleri getirmeyip bir de teslim edilememe nedenine hep aynı şeyi yazıyor: Alıcı adreste tanınmıyor! - nedense bir tek Aras Kargo da yaşanıyor bu durum) bu kargo firması ile gönderildi ve sonuç yine aynı kargo ürünü LCW'ya geri gönderdi. 13/05/2020 tarihinde geri dönen ürünlerimin iadesi gerçekleşti. Ancak ekranda iadeye dair hiçbir şey yok, müşteri hizmetlerini aradım. LCW'dan dönüş yok, bilgilendirme zaten yok. Ücret iademin yapılmasını talep ediyorum ve bir daha bu siteden alışveriş yapmayacağımın garantisini veriyorum. Kurumsal bir firmanın yapmayacağı ilgisizliği gösteriyorsunuz. Sayfa LCW şikayetleri ile dolu herkes muzdarip, hiç mi görmüyorsunuz bu kadar insanın gönderilerini, otomatik cevaplarla sorun çözüyormuş imajı veriyorsunuz?

Cevaplar

LC Waikiki Logo LC Waikiki 2 gün önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Fersan 1 hafta önce  

  Siz de hiç olmazsa "otomatik" mesajla yanıt verilmiş, ben de o bile yok. Sipariş tarihi 2.05 -yine bir Aras Kargo adres karmaşası.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Didem 1 hafta önce  

  Bugün geri dönüşü oldu ve iadem yapıldı. Şikayet yazıp LCW sitesinden mesaj gönderdikten hemen sonra...

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler