sta-4-hoverİyi Çözüm

LCW İlgisiz Personel Ve İade Sorunu

Samet Samet21 Ekim 16:01

17/10/2020 tarihinde Avantaj Outlet LCW mağazasından alışveriş yaptım. Kendim için aldığım pantolon sürekli aldığım için aynı beden aldım. Fakat eve geldiğimde pantolon olmadı. Değiştirmek için aynı mağazaya 20/10/2020 tarihinde gittim bana pantolonun 34-32 bedeni lazım reyon a kendim baktım 34-34 bedeni vardı. Boydan uzun geleceği için çalışan arkadaşa sordum kendisi bilgisayardan baktı ve ürünün sadece 38-34'ü kaldığını başka bedeni olmadığını söyledi. Bende reyon da 34-34 bedeni var dedim. 

Paça boyunu yaptırırsanız onu alabilirim dediğimde tadilat yaptıramadıklarını iletti. Bende bu durumda iade etmek istediğimi belirtip kasaya geçtim. Kasadaki arkadaş yaklaşık 10 dakika uğraştı fakat iadeyi yapamadı. Kart a iade işleminin bu kadar zor olmadığını biliyorum. Bende sürekli karta iade yapıyorum kart ve slip varsa çok basit. Kart ile ödeme olduğu için ya 15-20 dakika beklersiniz ofisten online iade yaparım ya da hediye kartı verebilirim dedi. Bende hediye kartı istemediğimi paranın iade edilmesini rica ettim arkadaş tamam deyip arka tarafa gitti bende mağaza içinde bekledim yaklaşık 3-4 dakika sonra geldi ve bana imza attırıp belgelerimi verip işlemin bittiğini söyledi. Burada müşteriye sunulan seçenekler şu kadar beklersiniz bu kadar beklersiniz diye müşteriyi korkutmaya çalışmak hediye kartı için diretmek çok saçma. 

Koskocaman firma 50 TL iade etmemek için mi kırk takla atıyor yoksa personel e bu işi yapmak mı zor geliyor anlamadım. İşlemler tamamlandı fakat halen iade gerçekleşmedi. 10-15 gün de bu şekilde bekleyeceğiz sanırım. Paramızla rezil olmak böyle bir şey demek ki ödeme yaparken direk hesaptan düşen para iade yapıldıktan sonra hesaba geçemiyor. Yani bir de kredi kartı da değil hesap kartı. Bu kadar büyük bir firmaya bu durumu yakıştıramadım. Paramın geri verilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

LC Waikiki Logo LC Waikiki 21 Ekim 16:04

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve görüşlerinizi, aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. LC Waikiki Ekibi lcwaikiki.com 444 4 529 [email protected] 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler