LCW İkili Satışı Olan Ürünlerin İçeriği

Tuğba Tuğba26 Ekim 00:02

LCW internet sitesinden ikili paket olarak satışı olan ürün sipariş ettim. Ürün içeriğini inceleyerek sipariş oluşturdum. Ürün içeriğinde %100 pamuk yazıyordu bu yüzden sipariş oluşturdum. Ürünler geldiğinde gördüm ki bir tanesi %100 pamuk diğer ürün ise %65 pamuk %35 polyester. Tekrar internet sitesinden inceledim ürün içeriğini fark ettim ki sadece ürünler bir tanesinin içeriği üzerinden pazarlanıyor. 

Ürün canlı kırmızı ve %100 pamuk olarak görülüyor. Ancak yanında satışı yapılan diğer ürün hakkında hiçbir bilgi yok. Mağazadan alınsa inceleme şansı var ancak internet üzerinden siparişlerde inceleme fırsatı yok. İki ürünün de içeriği ayrı ayrı yazılmalı. Diğeri de %100 pamuk algısı oluşturulup pazarlama yapılması bana göre son derece yanlış. Kullandıktan sonra fark ettiğim için ürün iadesi de yapamadım. Bu mağduriyetin giderilmesini istiyorum. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

LC Waikiki Logo LC Waikiki 26 Ekim 00:18

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve görüşlerinizi, aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. LC Waikiki Ekibi lcwaikiki.com 444 4 529 [email protected] 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler