sta-4-hoverİyi Çözüm

LCW Çalışanları Tarafından Hırsızlıkla Suçlandım

Ebru Ebru2 hafta önce

Dün saat 14.00'da Mardin Yenişehir AVM mağazada alışveriş yaptım oyalandım mağazada. 4 kızım var Koronavirüs sebebiyle kızlarımı alışverişe götüremedim mağazadan canlı video olarak ürünleri onlara göstererek alışveriş yapmaya çalıştım ama beğenmedikleri için eşime bir pantolon alıp çıktım.

Çıktığım zaman mağaza çalışanları aralarında anlaşarak birinin elinde mi cebinde mi bilmiyorum ama benimle beraber çıkış yaptı ve alarm öttü bir anda etrafıma toplandılar ve ne aldığımı sordular gösterdim fiş istediler verdim ama alaycı ve dalga geçerek bunu yapıyorlardı.

Alarm bölgesinden defalarca geçtim ötmedi beni arayacaklarını söylediler hakkınız yok alarm ötmüyor ben hırsızlık yapan biri değilim dedim ve oradan ayrılmak istediğimde karşı çıkmaya çalıştılar.

Sinirim bozuldu polis alıp mağazaya tekrar gittim ama kapalıydı polisler gereken kamera bölgelerini incelediler resmen insanlara hırsız muamelesi yapıp elemanlar kendi aralarında can sıkıntısından adrenalin yaratıyorlar galiba. Allah'a havale ettim Onları.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

LC Waikiki Logo LC Waikiki 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler