Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

LCW  - Ankara Gordion Mağazası İlgisizliği

profile
Zehra
21 Kasım 2023
92

Ankara Gordion AVM ® LCW mağazasından 16.11.2023 tarihi saat 17:59'da kızım için 8683120931069 barkodlu panduf aldım. Öncelikle, aldığım ürünün etiketinde Kasım 2023'te 359 TL, Ağustos 2023'te 300 TL, Mayıs 2023'te ise 250 TL olarak belirtilen etiketlerin üst üste yapıştırılması beni maalesef üzdü. Enflasyonla mücadele eden biz vatandaşların aklıyla dalga geçilmeden, zamların tek bir etiketle belirtilmesi daha uygun olacaktır. 

16 Kasım 2023'te aldığım ve kızımın yaklaşık iki saat sonra kullanmaya başladığı panduf, iki gün içinde kendini saldı ve arka, ön tarafından genişledi. Bunun üzerine 19 Kasım 2023'te saat 10:30 civarında mağazaya giderek durumu izah etmek istedim. Kasadaki görevli arkadaşım ılımlı ve nazik bir tavırla ilgilendi. Mağaza yöneticisi bayan arkadaşına durumu sorması gerektiğini iletti. Pandufun kendini saldığını ifade ettiğimde, yönetici arkadaşımız 'Olabilir, ben de kullanıyorum, bunlar zamanla kendini bırakır.' ifadesini kullandı. Üç gün içinde formunu kaybedecek bir ürünü neden satıyorsunuz? Aldığım tutum ve davranış, müşteriyi ikna etmek yerine 'Bunlar böyle, kullanın.' tarzında oldu ki bu beni hayal kırıklığına uğrattı. Üst üste etiket yapıştırmak yerine, 'Bu ürünü üç gün giyebilirsiniz.' demeniz daha doğru olurdu. Mağazada etiketlerin üst üste yapıştırıldığını belirtmeme rağmen, beni duyan olmadı. Birçok ürününüzde benzer şekilde etiketlenmiş durumda. Haklı olarak incelenmek üzere gönderim yapıldı. 

Ne sonuç gelirse gelsin, önemli olan şu ki, dünyaya mal olmuş ve her bütçeye uygun olan LCW markasının, çocukluğumda maymun figürlü logosuyla hatırladığım ve kızımın bebekliğinden bu yana reklam melodisi ile büyüdüğü markanız, küçük bir mesele yüzünden beni ve çevremdeki insanları o mağazanızdan uzaklaştıracak. Hem ürün kalitesi konusunda hem de etiketleme şeklinde vatandaşın gözüne batmayacak düzenlemeler yapılması noktasında, naçizane bir müşteri olarak tavsiyelerimi göz önünde bulundurmanızı rica ederim.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
LC Waikiki Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 48 sn
LC Waikiki Logo
21 Kasım 2023 17:45

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki link üzerinden ulaşabileceğiniz aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz. “https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/statik/AydinlatmaMetniEticaret"

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

LCW İndirim Aldatmacası

profile
Hatice
06 Mart 2023
218
"İletişime gecen müşteri temsilcisine teşekkür ederim iletişimi çok iyi çok açıklayıcıydı. Sorunum çözüldü"
LCW İndirim Aldatmacası
LCW İndirim Aldatmacası

LCW Mağduriyeti

profile
Yasemin
13 Ocak
412

LCW uygulamasından birkaç ürün sipariş vermiştim hediye çekim vardı onu kullanarak sipariş verdim ürünler bana teslim edildiğinde zaten ürünüm eksik gönderildi bu yüzden bende tüm ürünleri iade ettim bedeni uymadığı için alt limitli 250 TL kupon tanımlamışlar hesabıma şaka gibi! Hem ürün eksik gönde...

1

LC Waikiki Deprem Bölgesi %40 İndirim Kuponunda Yaşadığım Mağduriyet

profile
Cihan
05 Aralık 2023
489

Bundan 5-6 ay önce LCW tarafından deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlara %40 indirim kodu tanımlandığını öğrendim ve Kilis'te yaşadığım için müşteri hizmetlerini arayarak indirim kodu talep ettim. Sonrasında tarafıma %40 indirim kodu tamamlandı ve yıl sonuna kadar kullanmam gerektiği bildirildi. O d...

LCW İndirim Kodu Kullanılmıyor

profile
Atike
05 Aralık 2023
194

LCW online sayfasından sepetime ürünler ekledim. Elsiva diye bir anket uygulaması yapmışlar anketi doldurdum ve tarafıma yüzde 25 indirim tanımlanıp kod verildi. Sepetime başka ürünler ekleyince kod silindi ve bir daha koda ulaşamadım. Bu sebeple ulaştığım müşteri temsilcisi o koda ulaşamayacağını a...

LCW İndirim Kodu Kullanılmıyor
5
Çözüldü

LCW Yanlış Etiketli Ürün

profile
Seda
29 Kasım 2023
151
"Mağaza yetkilisinin benim şikayet sebebimi anlamasına mutlu oldum, mağazaya geldiğimde yardımcı olacağını belirtti fakat ben bu durumdan personelin etkilenmesini istemediğim için gitmedim, sorun yanlış etiket değil, personelin karşısındaki kişiye cahil muamelesi yapmasiydi, sonuç olarak sorunum anlaşıldı ve düzeltmek istediler teşekkür ederim LCW"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
LC Waikiki Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 dk 48 sn
Benzer Şikayet Yaz