09 Eylül
#12572433

LC Waikiki'nin Sararan Beyaz Ayakkabısı

LCW'den yaklaşık 3 ay kadar önce aldığım beyaz ayakkabıyı hiçbir lekesi olmadan dolaba koydum. Aradan 1 ay kadar süre geçtikten sonra 2 gün önce çıkardığımda üzerinde sarı sarı lekeler oluşmuş.


Ayakkabı dolapta hiçbir şey olmadan sararır mı? Ayakkabılarınızın ömrü 2 ay galiba. Beyaz diye aldığım ayakkabı şu an giyilecek durumda değil. Elimde fiş olmadığı için mağazaya götürmedim.


Yıkayınca geçeceğini düşünüp elimde sünger ve bez ile dikkatlice temizledim ama yok asla geçmiyor, hatta daha kötü oldu. 2 ay giydikten sonra çöp oldu.

Sevde Sevde 550 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LC Waikiki Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün fişini bulamasanız bile herhangi bir LC Waikiki Mağazacılık mağazamıza götürmeniz halinde, arkadaşlarımız ürünün incelenmesi konusunda gerekli yönlendirmeleri yapacaklardır. Bu konuda mağazalarımızdan destek alabilirsiniz. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler