09 Eylül
#12570816

LC Waikiki'de İlgisizlik

Kızılay şubesinden okul için oğluma pantolon aldım. Küçük geldi aynı şubeden tekrar bir büyüğünü aldım. O da olmadı bugün Taurus AVM'de değişime veya iade etmek için gittim. Personele hiçbir şekilde bu model oğluma olmadı. Bana bu renkte başka bir pantolon için yardımcı olun dedim. Ancak ilgilenmediler. Ben de paramı iade etmelerini istedim hediye çeki veriyoruz para iade yok dediler.


Ben de yarın okul açılıyor benim paramı verin acil pantolon almam gerekiyor dedim. Müdürü çağıralım dediler. Bir bayan geldi E****adında. Bana müşterilerin yanında para iade yok beni ilgilendirmez başka yerden alacağınız pantolon dedi istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz bu mağazada benim kurallarım geçerli dedi belki benim param yok bu ne saygısızlık paramla mağdur oldum bu nasıl bir kurum yıllardır alışveriş yapıyorum yapmayacağım da çevremdekilere de gitmemelerini söyleyeceğim.

Makbule Makbule 825 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Makbule10 Eylül

    Arayıp özür dilediler. İyi günler

  • LC Waikiki Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler