09 Eylül
#12570825

LC Waikiki'de Fiyat Hataları!

7 Eylül Cumartesi günü Gebze Center LCW mağazasının ev tekstil bölümünden alışveriş yapıyordum. 2’li havlu setinin
(baş ve vücut) pleksisinde indirim 16.99 yazıyordu. Tümü serili üründü pembe gri kahve ve hepsi aynı modeldi. Bende 16.99’u görünce 2 tane aldım. Emin olamayıp sordum. Hatta çalışan bir görevliyi çağırdım ismini vermek istemiyorum.


Bu 2’li setin fiyatı 16.99 TL olamaz zaten burada yanlışlık var başlayan fiyatlarla diye yazarsanız bizde etiket fiyatına bakarız dedim. Önce özür dileriz burayla ilgilenen arkadaş yanlış koymuş hemen kaldırıyorum fiyatı 49.99 TL dedi.


Çıkıp AVM'yi gezdim. Tekrar dönüp baktığımda hala aynı fiyatlar yerinde duruyordu. Hakkım olan gördüğüm fiyattan almaktı. Yapmadım ama müşteriyi kasada rezil durumuna düşürüyorlar dikkatsiz ve ilgisizler.

Ebru Ebru 502 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LC Waikiki Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler