Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

LC Waikiki Üyelik E Posta Kabul Etmiyor

profile
08 Haziran
309

Üye olmak için e posta mı yazıyorum fakat geçersiz diyor. Fakat diğer sitelerde sürekli aktif kullandığım bir e posta. Başka bir e posta kullandım tekrar aynı sorunla karşılaşıyorum. Üyelik uygulayabilmem için e posta kısmi düzenlenmesi gerekiyor. Sıkıcı bir durum.

LC Waikiki Logo
08 Haziran 22:10

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

LC Waikiki Girişim Engeli Sorunu

profile
03 Ekim 2022
838
"Şikayetimin üstünden 1 saat bile geçmemişken hemen dönüş yapıldı ve iletişim sağlayan arkadaş çok kibar bir şekilde yardımcı oldu çok teşekkür ederim 👍"

LC Waikiki Anketlere Giriş Yapamıyorum

profile
17 Ağustos
517

Kazanıyorum uygulamasına yeni üye oldum ve anketlere aktif katılmaya başladım, ancak yeni gelen anketlere giriş yapamıyorum. Erişim engeli giriş onaylanmadı diye uyarı veriyor. Bu sorunumun çözülmesini istiyorum. Lcw kazanıyorum uygulamasına teşekkür ediyorum.

LC Waikiki Siparişimi Takip Edemiyorum

profile
01 Temmuz
219

30 Haziran 2023 tarihinde saat 18.43 sıralarında LCW uygulamasından bir sipariş verdim. Uygulamaya üye olmadan verdim. Sipariş takibi yapmak istiyorum ancak gönderilen mesajdaki sipariş numarasını girdiğim zaman böyle bir sipariş numarasına sahip ürün yok ibaresi çıkıyor ekranda

LC Waikiki Kazanıyorum Uygulaması Üyelik Sorunu

profile
20 Haziran
384

LC Waikiki Kazanıyorum uygulamasına giriş yapmak istediğimde "şimdilik size anket gönderemiyoruz"seklinde uyarı alıyorum ve e-posta onay maili gelmiyor. Üye alimi geri başlamışken neden böyle bir uyarı alıyorum bilemiyorum. Konu hakkında yardımınızı istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
LC Waikiki Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 34 sn
Benzer Şikayet Yaz