Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

LC Waikiki Ürün Renk Değiştirdi

profile
01 Haziran
366

Ürünü yeni aldım yıkamadan giymek istemedim. Yıkadım, 30 derecede yıkadıktan sonra ürünlerimin üstünde pembeleşme oldu. Kumaşın üzerinde sadece bir yerde değil, belli başlı yerlerde. Sadece bir pantolonumda değil, aldığım 4 pantolonun 2'si öyle oldu. Giymeden kumaş renk değiştirdi. Çözüm için inceleme gönderdim ve olumsuz sonuçla döndüler. Eğer gereken yapılmazsa Tüketici Hakları'na şikayette bulunacağım ve hakkımı arayacağım. Her ay LCW dünyanın ürününü alıyorum. Alışveriş yapmayacağım. Bir daha.

LC Waikiki Ürün Renk Değiştirdi
LC Waikiki Ürün Renk Değiştirdi
LC Waikiki Ürün Renk Değiştirdi
+2
LC Waikiki Logo
01 Haziran 22:32

Benzer Şikayetler

LC Waikiki Ürünün Hemen Eskimesi

profile
16 Ağustos
219

Geçen hafta eşim için 3 bin tl yakın Alışveriş yaptım aldıklarım hep kısa devrede yıkamama rağmen tüylendi giyilecek gibi değiller. Şortu bir kere giydi alt kısımları hep tüylendi ve arka kısmında dikişleri aşılmış gibi bu kadar ürün kaliteniz bozulamaz mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum

LCW Kalitesiz, Tüylenen T-shirt

profile
30 Temmuz
222

LCW 'den aldığım polar beyaz tişörtüm ilk yıkamada tüylendi. LCW 'nin kalitesine hiç yakışmadı. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı. Bundan sonraki alımlarımda daha seçici olacağım. Hem ürün fiyatları yüksek hem de kalitesinin durumu ortada. Buradan alışveriş yapacak olanlara duyurulur.

LCW Kusurlu Ürün İadesi

profile
25 Temmuz
296

22.07.2023 tarihinde LCW Forum İstanbul Bayrampaşa mağazasında aldığım mayoyu denedikten sonra yıkadım ve hiç giymediğim halde mayo 5 noktadan yırtıldı. Mağazaya iade için götürdüğümde ürünün kullanıcı hatası ile yıkama esnasında yırtıldığı ve iadesinin alınamayıp incelemeye gitmesi gerektiği söylen...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
LC Waikiki Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 33 sn
Benzer Şikayet Yaz