27 Ağustos
#12499078

LC Waikiki Personellerin İlgisizliği

Mağaza olarak sorumsuzluğun bahsedeceğim. 1 Mayıs tarihinde Ankara Keçiören kızlarpınarı Çad. LCW mağazasında alışveriş yapıp kasa sırasında bebeğim huzursuzlandığı için oyalamak için son çare saatimi vermiştim. Fakat kasadan çıkıp asansörlere gidip kapı açılınca saatim boşluktan aşağıya düştü. Hemen gidip kasadaki personellere bilgisini verdim ve her alışveriş için gittiğimde de saatin ne olduğunu sorardım. asansörcülerin her zaman gelmediğini söylerlerdi. Ben de hani LCW markasına güvenim tam olduğundan bir süre bekledim. Fakat yine 20 Ağustos'ta gidip sorduğumda 1 gün önce asansörcülerin geldiğini söylediler ama sormasam bilgi verilmiyor.


Artık reyon sorumlusuyla iletişime geçtim telefon görüşmesi yaptı o kişi de yokmuş deyip işin içinden çıktı. Nereye gidecek saat oradan diyorum 'yokmuş' diye cevap alıyorum. Tekrar numaramı falan alıyor zaten bilgilerim vardı ilgilenir gibi yapılıyor ama asansör için gelenlerin haberi yok ki saate bakılsın yanı birbirinden habersiz iş yapıyorlar aylardır soruyorum marka bir saat ucuz bir saat olsa bu kişilerle muhatap bile olmam ve burada müşteriye olan değer ortaya çıkıyor eğer ki bilgisi verilseydi her yere bakılıp bulunurdu.


LCW markası olarak ilgilenmenizi istiyorum sürekli alışveriş yaptığım bir markadır. İlgililere duyurulur.

Duygu Duygu 1.697 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LC Waikiki Temsilcisi27 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler