03 Aralık
#13107902

LC Waikiki  Ne Zaman Kağıt Poşet Uygulamasına Geçecek?

LCW Küçükköy şubesinden ne zaman alışveriş yapsam plastik poşeti parayla satıyorlar. Arkadaş! Bırak belli bir ciddiyeti olan esnaf bile bunu yapmıyor artık.


Müşteriye saygı çevreye saygı plastik poşeti parayla satmak değildir. Ne zaman kağıt torba uygulamasına geçmeyi düşünüyorsunuz. Çok merak ediyorum.

Serhat Serhat 579 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LC Waikiki Temsilcisi03 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Kıymetli fikir ve önerilerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 01.07.2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan 1987 no.lu kanun hakkındaki kararnamesi uyarınca 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren plastik alışveriş poşetlerinin ücret karşılığı satılması zorunlu hale getirildi. İlgili yasal zorunluluk, Türkiye genelinde, her sektörde, müşterilerine poşet veren tüm markaları kapsamaktadır. Tüm mağazalarda poşet satışından toplanan gelir, Çevre Fonu’na aktarılacaktır. Çevre dostu bir şirket olarak, bu uygulamayı gönülden destekliyoruz. Karton poşet, maliyet olarak daha yüksek bir ürün olduğundan, şu anda müşterilerimize böyle ek fiyat yükü getirecek bir uygulama planlamadık. Müşterilerimize en uygun fiyata alabilecekleri, farklı ebatlarda, fiyatları 30 kuruş, 40 kuruş ve 50 kuruş olan 3 çeşit poşet hazırladık. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi her zaman memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle. LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; Tel : 0212 657 55 55 Faks : 0212 630 96 08 E-Posta : [email protected] Web : www.lcwaikiki.com Adres : LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları