LC Waikiki Müşterilerini Yanlış Yönlendiriyorlar

Anıl Anıl08 Ağustos 12:28

Tarafımıza hediye olarak alınan 5-6 parça ürünü, uygun bir ürün bulamadığım için Ankara Anatolium AVM'de açık çek karşılığında değiştirmek istedim. Orada ki görevli markanın bu uygulamayı sonlandırdığını ve çek veremeyeceklerini belirtti. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini arayarak isminin Büşra olduğunu öğrendiğim temsilciyle görüştüm ve bana değişimin "sadece aynı ürünün renk veya bedenini değiştirmek suretiyle mümkün olduğunu" belirtti. Bu uygulamanın diğer markalar bazında olmadığını ve bana verdiği bilgiden emin olup olmadığını altını çizerek sordum. İnatla doğru olduğunu savundu ve müşteriyi yanlış yönlendirdi. 

İnternette bu hususta yapılan birkaç şikayet okudum ve çek uygulamasının kalkmadığını diğer müşterilerin yorumlarından da teyit ettim. Ankara’da bulunan başka mağazaları arayarak görüştüğüm kişilerde bana "hediye çekinin fişle uyuşması durumunda çek uygulamasının kalkmadığı" yönünde bilgi verdiler. Marka imajını zedeleyici, yetersiz bilgi birikimine sahip ve müşteriyi yanlış yönlendiren müşteri temsilcisinden özellikle şikayetçiyim. Bana hediye değişim fişiyle birlikte gelen, üstelik istediğim takdirde fişine ulaşma imkanımın da olduğu bir ürünü neden beğenmek ve kullanmak zorunda kalayım. 

Hangi firmada böyle saçma bir uygulama söz konusu olabilir? Markanın personelin eğitimi noktasında yetersiz olduğunu düşünüyorum. Birazdan çıkıp ürünleri açık çeke çevireceğim ve personelin koordinesinde bu denli zayıf olan bir firmayı tercih etme noktasında bundan sonra daha temkinli olacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Anıl 09 Ağustos 10:57

Bu arkadaşların kesinlikle bir normları yok. Tüketici olarak sizin yerinizde olsam bir daha asla bir şey almazdım. Kendilerinin artıkları mailin görselini ekliyorum. Not: dün hediye değişim fişiyle hediye değişim kartımı aldım. Siz marka olamamışsınız

LC Waikiki Logo LC Waikiki 08 Ağustos 13:53

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve görüşlerinizi, aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. LC Waikiki Ekibi lcwaikiki.com 444 4 529 [email protected] 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler