02 Aralık
#13102751

LC Waikiki Müşterilere Yalan Söylediği İthamında Bulunan Personel!

LCW Söke cadde mağazasından Eylül ayında çok beğendiğim için kazak tayt takımı aldım mevsimi olmamasına rağmen ürün şimdi kullanmak için çıkardım dolaptan küçük mağazada büyük bedeni yok başka bir ürün ile değişim yapayım dedim yapmazlarmış 2 ay geçti ayrıca yıkamışsınız dediler, tüm kasa müşteri ile dolu yıkamadığım halde yıkanmış dediler, beni yalan söylemek ile itham altında bıraktılar.


60 liralık ürün için küçük bebeğimi evde bırakıp çarşıya gidip yalan söyleyecek kadar yoksun biri değilim, insanları zor durumda bırakıp küçük duruma düşürüyor bu mağaza daha önce bir arkadaş ürün küçük bedeni sorgulayabilir misiniz demiş zayıf olduğu için çocuk bölümünde giyinin diye alay etmişlerdi.


Kesinlikle bir daha LCW' dan alışveriş yapmam insanların bu tarz aşağılanmana için herkes anlatacağım çünkü suç onlardan değil bizde müşteri değer vermeyip müşteri odaklı olmayan firmalardan LCW' dan alışveriş yaptığımız için bizde.

Ayşe Ayşe 1.142 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ayşe02 Aralık

    Anlamadığınız ilgilenmediğiniz ne kadar belli değişim diye gittim süre 2 ay olmuş 1 ay geçtiği belirttiğinde kabulüm yıkamadığım halde yıkamışsınız hayır bebek dolabında koku sinmiştir diyorum hayır yıkadınız diye itam altında bulunmam konu sizin özürünüz kadar masum değil 😇

  • LC Waikiki Temsilcisi02 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürün iade ve değişim istekleri “4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun” esas alınarak aşağıdaki kriterler dahilinde tüm LC Waikiki Mağazacılık mağazalarında yapılmaktadır. Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim/iade zorunlu değildir. Buna rağmen satın alma tarihinden itibaren mağazalarımızdan 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim/iade konusunda destek olmaktayız. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 PK: 34212 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler