11 Ağustos
#12412756

LC Waikiki Mağaza Müdürünün Saygısızlığı!

İsmim ç--, Elazığ Gazi şubenizden 07.08.2019 yani iki gün önce bir ad pantolon aldım ve bugün sabah üstü fark ettim ki üründe sağ cep kısımda yan tarafları hep defolu ürünü fişiyle birlikte alıp şubenize gittiğimde kasada bir hanımefendinin yanına yaklaşıp ürünü iki gün önce aldım ama üründe cep kısımlarında defo var bana yardımcı olur musunuz? Diye bayan arkadaştan yardım istedim ama istemez olsaydım, ben arkadaşınızı kasiyer zannederken meğerse arkadaş koskoca Waikiki'nin müdürüymüş M** B*** isimli bir bayan, kasada o kadar kalabalık müşteri kitlesinin içerisinde üslupsuz bir şekilde bir başka müşterisinin daha ürününe bakmadan çocuk azarlarcasına elinin tersiyle itmesi size soruyorum ne kadar etik bir durum.


Bu mudur yani müşteri odaklı çalışmak, ben yıllardır sizden alışveriş yapıyorum ama hiç böyle bir kabalık ile karşılaşmamıştım ha, bunu yapan bir personel olsa anlayacağım da bunu yapan bir mağaza müdürüyse ben artık personele ne diyeyim, yazık çok yazık ki bu insanların eline koskoca mağazanızı.

Çiğdem Çiğdem 2.063 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LC Waikiki Temsilcisi21 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler