02 Aralık
#13105212

LC Waikiki LCW Fatura Ve İade Sıkıntısı!

LCW mağazasının internet sitesinden 26.11.2019 ve 27.11.2019 tarihleri arasında 6 farklı alışveriş yaptım. Teslimattaki pakette artık faturanın e-arşiv şeklinde mail gönderileceğini ifade eden not vardı. Ürünlerimde beden sorunu olduğu ve aynı ürünlerin mağazada farklı bedeni olmadığı için mağazadan para iadesini istediğimde e- arşiv faturam mail olarak gelmediği için mağazada iade yapamadım, ürünler elimde kalakaldım. Mağdur edildim!


Kapıda nakit ödeme yöntemi ile almama rağmen para iadesini mağaza kartı ya da ibana yapılacağını ancak en geç 1 hafta içinde hesaba geçeceğini ifade ettiler. Bana ait bir IBAN olmadığından bunun mümkün olamayacağını söyledim. Mağaza kartına yüklenen para ise internet alışverişinde kullanılamıyor... Yeni icat edilen? Bu durumu bilmediğim için ürünlerin küçük bedenini sipariş vermiştim?
2 ay öncesine kadar teslimatta faturam vardı ve ürünü rahatlıkla iade edip istediğim bedeni tekrar getirtebiliyordum.

Ayşegül Ayşegül 327 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LC Waikiki Temsilcisi03 Aralık

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler