LC Waikiki Kız Çocuk Şort Ne İade Edebildim Ne De Ürün Elimde

Türker Türker25 Eylül 15:53

Hepsiburada 724 240 181 numaralı ve 1 Eylül 2020 tarihli siparişim ile aldığım ürün için 9 Eylül'de iade talebi oluşturdum, 11 Eylül'de eşim kargoya teslim etti. 15 Eylül'de teslim alınmış gözüküyor. Ama bugün Hepsiburada üzerinden baktığımda iade talebimin iptal edildiğini gördüm, süre dolduğu söylenerek. 7 iş günü süre var ve dolmadığı belli. LCW sisteme geç mi giriyor acaba? Başka bir şey aklıma gelmiyor. LCW'den normal mağazalarda da çok alışveriş yapıyoruz ama bu tarz kurnazlıklar çok can sıkıcı, parası önemli değil.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

profile-icon Türker 25 Eylül 17:09

Sırf burada yüksek bir geri dönüş oranına sahip olmak için dönüş yapıyorsunuz. Başka bir iade 2 gün içinde çözüldü. Başka bir siparişte eksik parça birkaç güne geldi. Sizin ise iki hafta oldu ve yine hb üzerinden çözüm olacaksa olacak, hiçbir katkınız yok.

LC Waikiki Logo LC Waikiki 25 Eylül 17:03

Değerli Müşterimiz, Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve görüşlerinizi, aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. LC Waikiki Ekibi lcwaikiki.com 444 4 529 [email protected] 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler