14 Ocak
#13449408

LC Waikiki Kargo Çıkışı Yapmıyor

29 Aralık 2019 tarihinde internet üzerinden yaptığım ürün bugün 14 Ocak olmasına rağmen hala elime ulaşmamıştır. Bu durumu bir çok kez internet çağrı merkeziniz ile yaptığım. Görüşmelerden herhangi bir sonuç alamamış ve mağdur edilmişimdir. İlk yaptığım görüşmemde, Aras Kargo nun "müşteri teslimatı kabul etmedi" bilgisini verdiklerini, fakat parasını ödediğim bir ürünü kabul etmeme gibi bir durumum olamayacağını ve beni Aras Kargo'dan herhangi bir kişinin aramadığını, kafalarına göre kargo takip durumuna, "müşteri teslimatı kargo merkezinden alacağı" yazısı yazıldığını fakat bu gelişmelerden haberim olmadığını dile getirdim.


LCW ye yaptığım telefon görüşmesi sonrası (7 Ocak 2020) tarihinde Aras Kargo uyarıldı ve 48 saat içerisinde kargonuz elinizde olacak e-maili atılarak bildirildi. Fakat 9 Ocak günü kargomun Aras Kargo tarafından iade edildiği bilgisini LCW den öğrendim. Tekrardan kargonun hiçbir şekilde bana ulaşmadığını bildirdim. Ve ürünlerimin tekrar çıkışını istedim. 9 Ocak'tan beri her gün LCW aramamda her müşteri temsilcisi bana "dilerseniz ürünlerinizin tekrar çıkışını sağlayalım cevabını verdi. Her gün her müşteri temsilcisine "her gün çıkış yapılsın dememe rağmen her gün aynı cevabı alıyorum ve durumu tekrar tekrar anlatmak durumunda kaldığımı aktarıyorum" kaç gün geçmiş ve ürünlerimin tekrar çıkışı sağlanmadı ve mağdur edildim.


Şunu gördüm, LCW sadece satışı yapıyor ve müşterisinin mağduriyetini gidermiyor. Bu kadar büyük bir firmanın 800 TL gibi bir ücretle müşterisini mağdur etmesi çok acı. İlk başta bu durumu sadece kargo şubesine bağladım fakat sonraki süreçte LCW nin hiçbir şekilde yardımcı olmadığını ve her müşteri temsilcinin dünyadan bir haber olduğunu görmek çok acı.

Ebru Ebru 360 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LC Waikiki Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler