14 Ocak
#13449261

LC Waikiki İnternet Siparişi Sorunlu!

LCW mağazasının internet şubesinden yaptığın 2 ayrı alışveriş 1 ayda geldi. Neyse dedim. Gelen ürünlerin bazıları delik ve cay lekeliydi. İade ettim. 1 hafta oldu daha parası kartıma yatmadı. Müşteri temsilcisiyle görüşüyorum yoğunluk var diyor. Urunu 1 ayda gönderir. Parayı ne zaman yatırır bilinmez. Tek bildiğim sağlam bir müşterisini kaybetti. Bundan sonra mağazadan görmeden alim asla yapmam. Artık coğu ürünümü başka bir mağazadan sipariş veriyorum.

Aytaç Aytaç 336 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aytaç16 Ocak

    Neyi hallettiniz. 1 haftadır paramın geri yatmasını bekliyorum. Arıyorum şikayetiniz değerlendirilmeye alindi. Dahabsonra şikayetiniz sonuçlandırılmıştır. Değişen ne var. Terbiyesizliktir bu. Nasıl sonuçlandırdınız? Geri ödemelerde yoğunluk varmış. LCW kendine bunu yakıştırıyor. Yeter ki malim satılsın.

  • LC Waikiki Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler