Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

LC Waikiki Hediye Kartı Mağduriyeti

profile
04 Haziran
434
Akin'in Teşekkür Mesajı
“Mağazaya Teşekkür ederim... Süreç çok hızlı bir şekilde tarafıma sonuçlandı...”

LC Waikiki Pendorya mağazasından ürün değişimi karşılığında 250 TL'lik hediye çeki verdiler. AVM içerisinde hediye zarfı içinde kartı kaybettiğimi fark edip aynı görevliye gidip kartı kaybettiğimi söyledim. 10 dakika sonra kartı kaybettiğimi fark edip, kartı iptal edip yenisini vermelerini talep ettim. O anda yardımcı olamayacaklarını söyleyip daha sonra gider pusulası ile eğer çek kullanılmazsa genel müdürlüğe maille soracaklarını söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Gelişme
Gelişme

04 Haziran 16:10

Lcwwakiki Pendorya mağazasından ürün değişimi karşılığında 250 TL lik hediye çeki verdiler... AVM içerisinde hediye zarfı içinde kartı kaybettiğimi fark edip aynı görevliye gidip kartı kaybettiğimi söyledim. 10 dakika sonra yanlarına gidip o hediye çekini iptal edip yenisini vermelerini talep ettim. O anda yardımcı olamayacaklarını söyleyip daha sonra gider pusulası ile eğer cek kullanılmaz ise genel müdürlüğe maille soracaklarını söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum

Ek
Ek
LC Waikiki Logo
04 Haziran 16:28
LC Waikiki Logo
05 Haziran 10:37
Akin
07 Haziran 18:39

Mağazaya Teşekkür ederim... Süreç çok hızlı bir şekilde tarafıma sonuçlandı...

Benzer Şikayetler

1

LCW İade İşlemi Sorunu

profile
2 hafta önce
188

5308*******44 sipariş numaram. LCW aracılığıyla aldığım ürünlerin iadesini ürün ellerine ulaşmış olmasına rağmen iade etmiyorlar. Aslında her konuda yardımcı olan LCW bu konuda asla yardımcı olmuyor. Satıcı farklı olduğu için dönüş bekliyorlar mail ile. Satıcıdan cevap yok. 40 gündür bekliyorum. Bun...

5
Çözüldü

LCW Kazanıyorum Şifre Yenileme Sorunu

profile
13 Temmuz
167
"Bu kadar hızlı dönüş yapılacağı aklıma gelmemişti. Sorunum çözüldü. Çok teşekkür ederim. Ayrıca müşteri temsilcisinin kibarlığı ve anlayışı içinde ekstra teşekkür ederim."

LCW Sipariş Kodu Vermedi

profile
06 Temmuz
131

LCW 'den üye olmadan sipariş verdim. Ödeme alındı ama sipariş takibi için herhangi bir mail gelmedi. Aynı mail adresiyle üye oldum. Sipariş kısmında siparişim gözükmüyor. Herhangi bir numara yok siparişim ne durumda bilgim yok. En kısa sürede yardım ederseniz sevinirim.

LC Waikiki Kazanıyorum Uygulaması Üyelik Sorunu

profile
20 Haziran
384

LC Waikiki Kazanıyorum uygulamasına giriş yapmak istediğimde "şimdilik size anket gönderemiyoruz"seklinde uyarı alıyorum ve e-posta onay maili gelmiyor. Üye alimi geri başlamışken neden böyle bir uyarı alıyorum bilemiyorum. Konu hakkında yardımınızı istiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
LC Waikiki Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 33 sn
Benzer Şikayet Yaz