LC Waikiki Etikette Fiyat Farklı Kasada Farklı

Şafak Şafak20 Eylül 23:09

19.09.2020 tarihinde mağazanızda eşimle birlikte alışveriş için geldik hamile reyonunuzda bulunan tulumun fiyatı üzerinde 49.99 TL olarak gördük ürün hoşumuza gitti ve aldık kasaya gelip hesap kartım ile ödemeyi gerçekleştirdim.

Ancak 0148 numaralı fişe baktığımda bahse konu ürünün fiyatının 79.99 TL olduğunu gördüm kasa da işlemimizi yapan personelinize etiketin ve fişte ki fiyatın farklı olduğunu söylemem üzerine işlemi yapan r**** k. İsimli kasiyer etiketin başka bir ürüne ait olduğunu söyleyerek ürünün etiketini sökerek yırtıp attı.

Şimdi bu aşamada yapmanız gereken işlem nedir ve bizim yapmamız gereken işlem nedir hukuki haklarımız olduğunu fiyatın ürünün üzerinde yazan neyse o olacağını sizin gibi büyük bir kurumsal şirket mi takip edecek yoksa biz müşteriler mi saygılarımla.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

LC Waikiki Logo LC Waikiki 21 Eylül 12:21

Değerli Müşterimiz, Geri bildirimleriniz bizim için çok değerli. Yaşanan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu, araştırılmak üzere konuyu ilgili ekiplerle paylaştığımızı belirmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve görüşlerinizi, aşağıdaki iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. LC Waikiki Ekibi lcwaikiki.com 444 4 529 [email protected]

profile-icon Şafak 20 Eylül 17:52

Kilis merkez LCW şubesi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler