01 Ağustos
#12363062

LC Waikiki 'den Alınan Ayakkabının İlk Kullanımda İpleri Attı!

Çocuğuma kurban bayramında giymesi için Mega Center AVM LCW mağazasında iki çift ayakkabı aldım. Ertesi gün çocuğum dayanamayıp markete giderken yeni ayakkabılarını giydi. İlk kullanımında ayakkabının ipleri koptu diye eve ağlayarak geldi. Ayakkabıyı görünce büyük bir şaşkınlık yaşadım. İlk kullanımda bu duruma gelmesi gerçekten büyük bir hüsran. Faturayı alıp ayakkabıları aldığım şubeye gittiğimde olağan dışı manzarayla karşılaştım.


Personeller birbirinden bağımsız, ürün satma odaklı. Kesinlikle müşteriye konuşma fırsatı vermiyorlar konuyu bile dinlemeden birbirlerine yönlendirip resmen kovuyorlar. Ürünün değişimini talep ettiğimde personellerden biri; bu ayakkabıyı kaç defa kullandığınızı bilemem, sorun sizden kaynaklanmış olabilir değişimini yapamam deyip başından saldı.


Yetkili kişi hiçbir şekilde müşterilerle ilgilenmiyor. Odasında saklanıyor. Şikayetçi olacağımı söylediğimde nereye gidip şikayetçi olursan ol diyen personellerden tarafından hakarete maruz kaldım. Bayrama 10 gün var ve çocuğum ayakkabısız kaldı her gün ağlıyor. Kesinlikle bir daha sizden alışveriş yapmayacağım.


Gerek ürünün kalitesizliğinden gerekse niteliksiz personellerinizden dolayı. Üstelik sosyal medya da bloogerler tarafından ve arkadaşlarımın yardımıyla bunu duyurmaya çalışacağım çünkü maddi manevi zarara uğradım. Zararımın giderilmesi için her yerden duyuracağım. Kameraları sadece hırsızlık için koymuşsunuz çalışanların müşterilere olan ilgisizliğini kameradan görmezden geliyorsunuz ama artık bu terbiyesizliğe dur diyeceğiz.

Emine Emine 4.433 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler