07 Eylül
#12566885

LC Waikiki Çalışanlarının Kendilerince Prosedür Uygulaması Ne Kadar Doğru?

Kurumsal bir firmada mağaza müdürü olarak çalışmaktayım ve müşteri memnuniyetinin her şeyden önce gelmesi gerektiğini düşünüyorum. 5 Eylül tarihinde yeni doğan bebeğime gelen hediyeleri hediye değişim kartları ile birlikte hediye kartıma yükletmek istedim ve bunun için evime yakın olan Silivri Kipa AVM de bulunan mağazanızı tercih ettim. Özellikle telefon ile arayıp, ürünleri değişim kartlarıyla hediye karta yüklemek istediğimi belirttim ve olumlu cevap aldığım için acele şekilde mağazaya gittim. Kasiyer fişin aslı olmadan işlem yapamayacağını belirtti, mağaza yöneticisi ise ısrarıma rağmen kasaya gelme tenezzülünde bulunmadan prosedür gereği fiş olmadan, değişim fişi ile işlem yapamayacağını personel aracılığıyla belirtti. İnsanlardan hediye getirirken yanında fişlerini de isteyemem. Yanlış bilgi vermelerine rağmen beni mağdur ettiler. Maxi AVM'deki mağazanıza gittiğimde ise yönetici Ü*** hanım Kipa'da yaşadığım sorunu anlatmadığım halde hemen yardımcı oldu. Böyle bir prosedür yok ise neden Kipa'daki mağaza yardımcı olmak yerine sorun çıkartıyor?
LCW gibi sistemli çalışan bir markanın, çalışanları tarafından kendilerince prosedür uygulaması ne kadar doğru? Müşteri memnuniyetine önem vermeyen Kipa mağazasına bir daha asla alışveriş yapmam.

Hüsniye Hüsniye 1.248 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • LC Waikiki Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları