09 Eylül
#12571798

LC Waikiki Çalışanların Tavrı

08.09.2019 tarih saat 11:15 de gittiğim Trabzon Forum LCW mağazasında çalışanlar tarafından çok sert bir üslupla ve söylemediğim ithamlarla karşılaştım. Mağaza müdürüyle görüşmek istediğimi bildirdim. Fakat mağaza müdürü olarak karşıma depo sorumlusunu gönderdiler. Daha sonra telefonla mağazayı arayıp bir yetkiliyle görüşmek istediğimi söyledim ama görüşemedim. Telefonumu bıraktım ve geri dönüş yapılmasını rica ettim ama geri dönüş yapılmadı. Hafta sonu yoğun olur diyerek erken saatte alışverişe gittim sorun yaşamamak için ama tam tersi oldu. Mağazada hiçbir yetkili yok, reyonlarda eleman yok. İlgilenmeleri için birini buluyorsun suratsızlık tavır onlarda. Ben mi müşteriyim onlar mı anlayamadım. Umarım buradan sesimi duyurur bir yetkilide bana geri dönerse çok sevinirim. Belki bir şeyleri değiştirebilirim. Başkaları da bu davranışlarla karşılaşmaz.

Ebru Ebru 608 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ebru10 Eylül

    Umarım gerekli incelemeleri ve ikazları yaparsınız. Ve bana ilgili mağazadan bir yetkili tarafından geri dönüş yapılır. Orayı arayıp görüşmek istediğimi bildirdiğim halde tarafıma halen bir geri dönüş yapılmadı. Maalesef bu ülkede herkesin yaptığı yanına kar kalıyor. İnşallah bu sefer farklı olur.

  • LC Waikiki Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan ötürü üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili şirket bünyemizde gerekli inceleme yapılacaktır. Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi, aşağıda paylaşmış olduğumuz iletişim kanallarıyla bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Saygı ve sevgilerimizle, LC Waikiki Müşteri İlişkileri Departmanı Bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgileri; TEL : 0212 657 55 55 FAKS : 0212 630 96 08 E-POSTA: [email protected] WEB : "www.lcwaikiki.com" ADRES: LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. 15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar / İstanbul

Ziyaretçi Yorumları