14 Ocak
#13446761

LC Waikiki 11 Gündür Ücret İadesi Yapmıyor

LCW'den kaban aldım bedeni olmadığı için iade ettim. Fakat ürünün teslim edildiği 11 gün olmasına rağmen ücret iadesi yapılmadı. Müşteri hizmetlerine zar zor ulaştım süreç devam ediyor deyip duruyorlar bugün 11.gün hala bir sonuç yok. Satın alırken işlemler ışık hızı ama sorun olduğunda muhatap ara ki bulasın bekle bekle bekle... Daha da oyalamaya devam ederlerse Tüketici Hakları'na gideceğim.

Kaan Kaan 371 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Kaan15 Ocak

  Hala bir aksiyon yok bir mailde takip numaranızı yollayın deniyor yolluyorum diğer mailde şikayetiniz neydi tekrar yazın deniyor. Durumu yazıyorum bu sefer takip numarasını yollamadınız diyor. Siz dalga mı geçiyorsunuz!? Zaten doğru düzgün çalışılsa bu problemler olmazdı. O nedenle şaşırmamak lazım.

 • Kaan15 Ocak

  Hala bir aksiyon yok bir mailde takip numaranızı yollayın deniyor yolluyorum diğer mailde şikayetiniz neydi tekrar yazın deniyor. Hala ücret iadesi yok.

 • Kaan14 Ocak

  Kopyala yapıştır metinlerle ya da ezberlettirdiğiniz cümlelerle hiçbir şeyi çözdüğünüz yok illa sesimizi yükseltmemiz gerekiyor.

 • LC Waikiki Temsilcisi14 Ocak

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle marka ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Aktardığınız konuyu değerlendirmeye aldık. Konu hakkında en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla. LC Waikiki Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler